Investorus aicina pieteikties balvai “Gada investors ’16”

Pievienots latban.aivars.sablis Tre, 11/30/2016 - 16:33

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācija (LVCA) un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN) aicina privātā un juridiskā sektora investorus līdz 19. decembrim pieteikt kandidatūras balvas Gada investors 16nominācijām par ieguldījumu investīciju nozares veicināšanā Latvijā.

Juris Birznieks, LatBAN valdes loceklis: “Apbalvojuma “Gada investors” mērķis ir uzteikt investorus, kuri aizvadītā gada laikā snieguši atbalstu un būtisku ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbības attīstībā. Aicinām pašus investorus un jebkuru Latvijas iedzīvotāju pieteikt kandidatūras tiem investoriem, kuri šogad ir investējuši savus līdzekļus jaunos projektos, palīdzot topošajiem uzņēmējiem izveidot savu biznesa veiksmes stāstu.”

Privātā sektora investori aicināti pieteikt savu vai cita investora kandidatūru trīs nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija”, kurā tiks noteikta ienesīgākā investīcija, vērtējot investīcijas atdeves koeficientu un absolūtos skaitļos nopelnīto summu no projekta. Savukārt nominācijā “Gada videi draudzīgākā investīcija”, tiks vērtēta investīcijas pozitīvā ietekme uz vidi un investīcijas apjoms. No privāto investoru vidus tiks noteikts arī “Gada nozares atbalstītājs”. Pretendēt uz visām nominācijām var arī tie investori, kuri nav LatBAN biedru lokā.

Juridisko personu investoriem, kurus apbalvojumam riska kapitāla sektorā izvirzīs LVCA, ir iespēja saņemt balvu piecās kategorijās: “Gada investīcija”, “Gada pārdošana”, “Gada finanšu konsultants”, “Gada juridiskais konsultants” un “Gada nozares atbalstītājs”. Arī  šajā kategorijās pieteikšanās nominācijām ir atvērta.

Edgars Pīgoznis, LVCA valdes priekšsēdētājs uzsver: ‘’Šodien jebkuram domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka investīciju loma ekonomikā ir ne tika uzņēmumu un darba vietu radīšana, bet arī augošu, inovatīvu un pelnošu uzņēmumu attīstīšana, kas nodrošina iekšzemes kopprodukta un valsts ienākumu pieaugumu. Es lepojos ar aizvien pieaugošo Latvijas investoru spēku un aicinu investorus aktīvi iesaistīties balvas “Gada investors” norisē”.

Ar konkursa nolikumu un investīciju izvirzīšanas, kā arī izvērtēšanas kārtību iespējams iepazīties interneta vietnē: http://www.latban.lv un www.gadainvestors.lv, kur pieejama arī pieteikuma anketa. Pieteikšanās balvai pieejama līdz 2016. gada 19. decembrim. ‘’Gada investors ’16” apbalvojumu ieguvējus noteiks svinīgā ceremonijā 2017. gada 26. janvārī  plkst. 18.00 Rīgā, Altum konferenču zālē.

 

Par investīciju balvu Gada investors

Balvas “Gada investors” tradīcija uzsākta 2015. gadā, sadarbojoties Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijai (LVCA) un privāto investoru biedrībai „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls”(LatBAN). LVCA un LatBAN kopīgi īstenotās iniciatīvas mērķis ir veicināt investīciju nozares attīstību Latvijā, paplašinot investoru tīklu. Apzinot un popularizējot gada veiksmīgākās investīcijas, organizatori vēlas vērst uzmanību uz Latvijā vēl jaunās nozares izšķirošo nozīmi jauno, perspektīvo projektu atbalstīšanā.

Pērn “Gada investors” apbalvojumus privātā sektora kategorijā balvu nominācijā “Uzlecošā zvaigzne” saņēma darba devēju un meklētāju satikšanās platforma Jobbatical.com un tās investors Jānis Rancāns, bet juridisko personu investīciju jomā titulu “Gada investīcija” saņēma pasaules pirmā sportistam autonomi sekojošā GoPro video drona radītāji AirDog un tā investoru fondi FlyCap, Imprimatur Capital un Expansion Capital.Papildu informācija:

Aiga Kalbjonoka

Biedrības "Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls" izpilddirektore

Tālr. 2695‘806

E-pasts: aiga.kalbjonoka@latban.lv

http://www.latban.lv

 

Laila Zilgalve

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijas (LVCA) projektu vadītāja

Tālr. 26544649

E-pasts: laila@lvca.lv

http://www.lvca.lv

Iezīmes

LatBAN aktivitātes

Apbalvoti Latvijas 2019. gada sekmīgākie investori Šodien, 23. janvārī pasniegti apbalvojumi “Gada i...
Datums: 18.decembris Laiks: 17:00 Vieta: SEB Inovāciju centrs, Vaļņu ielā 11, Rīga
7 svarīgas tēmas finansējuma piesaistei startapam Šī gada pēdējās apmācības notiks 4.decembrī, SEB I...
Investorus aicina pieteikties apbalvojumam “Gada investors 2019” Latvijas privātā un juridiskā sekto...
Investīciju sesijas dalībnieku saraksts tiks izsūtīts drīz.
Ar Investīciju Sesijas dalībniekiem, kā ierasts, iepazīstīnāsim īsi pirms pasākuma. Pieteikties sesi...
2. oktobris Pieteikšanās šeit LatBAN sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru rīko i...
Ikmēneša Investīciju sesija, kuru atklās akcelerācijas fonds BuildIT . BuildIT pastāstīs par saviem...
LatBAN sadarbībā ar Startup Safari organizē Investoru Brokastis 12. septembrī, 8.30-11.00, "Mākonis"...
Hei, hei! Izsludinām pieteikšanos uz 10. septembra Investīciju piesaistes meistarklasi un projektu a...

Nozares jaunumi

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (“KPV LV”), Latvijas Start-up uzņēmumu asociācija “Startin.lv”, Lat...
Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN) turpina apmācīt interesentus par investīciju piesaisti. Līdz...
Arī Rīga nu ir to pilsētu skaitā, kur ir celtnes vai teritorijas, ko apdzīvo tikai jaunuzņēmumi. Šei...
Apzinoties tehnoloģiju un inovāciju plašās iespējas un globalizācijas ēnas puses, tehnoloģiju notiku...
Pasākums bez maksas! Reģistrējies laicīgi! Startupday 2019 ietvaros advokātu biroja Primus Derling p...